Modern Art - Paintings - Lithographs - Sculptures
от Dewit Auctions
18.5.24
Torhoutsesteenweg 475 8400 OOSTENDEBelgique, Бельгия

ЛОТ 44:

€300 - €1 000
Комиссия аукционного дома: 28% Далее
Аукцион проходил 18.5.24 в Dewit Auctions

ALBERT PEPERMANS (1947 - ) - "Untitled" - Zeer grote aquarelle - Gesigneerd - Gedateerd 1991 - Etiket "WILLY D'HUYSSER GALERY - KNOKKE ZOUTE - EXPO PEPERMANS EN HUGO CLAUS 1991" - 150 x 100 cm

Nom de la banque : Fintro BNP Paribas

Bic : GEBABEBB

Iban : BE21 1434 0078 4503

Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2

8400 Oostende

Belgique