LOTE 3007:
€300 - €600
Comisión de la casa de subasta: 28%
PRACHTIGE VAAS MET OREN - TORHOUTS aardewerk - Onderaan gesigneerd M.D.T. - Decor met molens - Oren in de vorm van gevlochten korenhalmen - H: 31 cm
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique