Religious - Posters - Vintage - Modern Art - Military - Curiosa
Por Dewit Auctions
21.5.24
Torhoutsesteenweg 475 8400 OOSTENDEBelgique, Bélgica

LOTE 3007:

€300 - €600
Comisión de la casa de subasta: 28% Más detalles
21.5.24 en Dewit Auctions

PRACHTIGE VAAS MET OREN - TORHOUTS aardewerk - Onderaan gesigneerd M.D.T. - Decor met molens - Oren in de vorm van gevlochten korenhalmen - H: 31 cm

Nom de la banque : Fintro BNP Paribas

Bic : GEBABEBB

Iban : BE21 1434 0078 4503

Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2

8400 Oostende

Belgique