פריט 17:
Eisenguss eines Taoistischen Mönches
עמלת בית המכירות: 29.75%
מע"מ: 19%
על מחיר הפריט המלא והעמלה
Taoistischer Mönch.
China, 19. Jh., Qing Dynastie. Eisenguss, H. 22,5 cm, B. 11,5 cm. Alterspatina.