פריט 31:
Stehende tibetische Tara
260
עמלת בית המכירות: 29.75%
מע"מ: 19%
על מחיר הפריט המלא והעמלה
Stehende tibetische Tara
Tibet, 19. Jh. Bronze, H. 42 cm. Alterspatina / Altersspuren.