פריט 958:
Joseph Franz Pallenberg
נמכר ב: €4,600
900
עמלת בית המכירות: 29.75%
מע"מ: 19%
על מחיר הפריט המלא והעמלה
Joseph Franz Pallenberg
1882 Köln - 1946 Düsseldorf - Brackenrüde - Bronze. Braun patiniert. 42,5 x 73 x 19,5 cm. Auf der Plinthe sign. u. dat.: Jos Pallenberg. - Prov.: Privatsammlung.