פריט 1235:
Richard Kaiser
נמכר ב: €200
עמלת בית המכירות: 29.75%
מע"מ: 19%
על מחיר הפריט המלא והעמלה
Richard Kaiser
1868 Magdeburg - 1941 München - Alpenvorland - Öl/Lwd. Sign., ortsbez. und dat. l. u.: Richard Kaiser München 1918. Rahmen. Etwas rest. - Prov.: Privatsammlung. - Lit.: Vollmer 3, S. 6.