מכירה פומבית 201 חלק ב' Modern and Contemporary Art & Antiques no 201
KASTERN GmbH & Co KG Das Kunst & Auktionshaus
15.6.24
Baringstraße 8 30159 Hannover Deutschland, גרמניה

פריט 732:

Dietmar Moews

נמכר ב: €400
€400 - €600
עמלת בית המכירות: 29.75% למידע נוסף
מע"מ: 19% על מחיר הפריט המלא והעמלה
המכירה התקיימה בתאריך 15.6.24 בבית המכירות KASTERN GmbH & Co KG Das Kunst & Auktionshaus

Dietmar Moews
1950 Lauenau - Stillleben mit rotem Poloshirt - Öl/Lwd. 130 x 110 cm. Sign. und dat. r. o.: Dietmar Möws (19)74. Rückseitig undeutl. bez. Rahmen (Schattenfuge). Leichte Kratzspuren. Dietmar Moews studierte Malerei in Braunschweig (1976-78).