מכירה פומבית 201 חלק ב' Modern and Contemporary Art & Antiques no 201
KASTERN GmbH & Co KG Das Kunst & Auktionshaus
15.6.24
Baringstraße 8 30159 Hannover Deutschland, גרמניה

פריט 734:

Dietmar Moews

260
€260 - €400
עמלת בית המכירות: 29.75% למידע נוסף
מע"מ: 19% על מחיר הפריט המלא והעמלה
המכירה התקיימה בתאריך 15.6.24 בבית המכירות KASTERN GmbH & Co KG Das Kunst & Auktionshaus

Dietmar Moews
1950 Lauenau - "Heimfahrt" - Öl/Lwd. 60 x 72,8 cm. Dat. und sign. r. u.: Dietmar Möws (19)74 Rückseitig betit., dat. und sign.: "Heimfahrt". 1974. 5. - 12. August 1974. Dietmar Möws. Im Springe. 60,5/72,5. Rahmen. Partiell Krakeleebildung. Dietmar Moews studierte Malerei in Braunschweig (1976-78).