פריט 737:
Pietro Toretti
נמכר ב: €220
€150 - €200
עמלת בית המכירות: 29.75%
מע"מ: 19%
על מחיר הפריט המלא והעמלה
Pietro Toretti
1888 - 1927 - Italienische Landschaft - Öl/Lwd. 26,3 x 20,3 cm. Sign. l. u.: P. Toretti. Rahmen. Krakelee.