פריט 747:
Hassan Hosseinzadhe-Dolkhani
€300 - €500
עמלת בית המכירות: 29.75%
מע"מ: 19%
על מחיר הפריט המלא והעמלה
Hassan Hosseinzadhe-Dolkhani
1939 Iran - Stadtlandschaft (wohl in Iran) - Öl/Hartfaserplatte. 45,5 x 56 cm. Sign. r. u.: Hassan. Rückseitig sign. u. dat.: Hassan. Hosseinz. 1963. Rahmen. Minim. Kratzer.