מכירה פומבית 201 חלק ב' Modern and Contemporary Art & Antiques no 201
KASTERN GmbH & Co KG Das Kunst & Auktionshaus
15.6.24
Baringstraße 8 30159 Hannover Deutschland, גרמניה

פריט 973:

Bronzeikone - Triptychon

260
€260 - €350
עמלת בית המכירות: 29.75% למידע נוסף
מע"מ: 19% על מחיר הפריט המלא והעמלה
המכירה התקיימה בתאריך 15.6.24 בבית המכירות KASTERN GmbH & Co KG Das Kunst & Auktionshaus

Bronzeikone - Triptychon
Russland, 19. Jh. -Festtage- Bronze. Maße: je 9,6 cm x 9,6 cm, Gesamtbreite: 29 cm. Patina, Spuren von Alter u. Gebrauch.