פריט 988:
Bronzeikone
€300 - €400
עמלת בית המכירות: 29.75%
מע"מ: 19%
על מחיר הפריט המלא והעמלה
Bronzeikone
Seltener Ikonenanhänger
Russland, 18. Jh. -Deesis- Bronze. Maße: 8,1 cm x 7,2 cm. Patina, minim. ber..