פריט 991:
Bronzeikone
260
€260 - €350
עמלת בית המכירות: 29.75%
מע"מ: 19%
על מחיר הפריט המלא והעמלה
Bronzeikone
Russland, 19. Jh. -Julitta, Cyricus u. Heilige- Bronze. Maße: 13,5 cm x 10,7 cm. Patina, Spuren von Alter u. Gebrauch.