מכירה פומבית 1 חלק א' Asian items, silver, glass and art
Antikauktion Krefeld
15.3.24
Kleinewefersstraße 130, 47803 Krefeld, גרמניה

פריט 58:

Zhu Qi China Vogel auf Ast - "Langes Leben"

נמכר ב: €200
עמלת בית המכירות: 24.8%
מע"מ: 19% על העמלה בלבד
המכירה התקיימה בתאריך 15.3.24 בבית המכירות Antikauktion Krefeld

Tusche/Reispapier, signiert Zhu Qi und mit rotem Siegelstempel, Vogel auf Ast, im Bild bezeichnet "Langes Leben", Blattmass H 44 cm x B 59,5 cm, Holzrahmen verglast 56,5 x 81 cm

Ink/rice paper, signed Zhu Qi and with red seal stamp, bird on branch, inscribed "Long Life" in the picture, sheet size H 44 cm x W 59.5 cm, glazed wooden frame 56.5 x 81 cm