מכירה פומבית 114 חלק ב' Jewellery, Design & Art Nouveau, Furniture
Auktionshaus Mehlis
24.5.24
Hammerstraße 30, 8523 Plauen, גרמניה

פריט 2643:

Modernes Speisebesteck

נמכר ב: €360
עמלת בית המכירות: 27%
מע"מ: 19% על העמלה בלבד
המכירה התקיימה בתאריך 24.5.24 בבית המכירות Auktionshaus Mehlis

Modernes Speisebesteck
Industrie Casalinghi Mori (ICM), Modell „Boca“ 1976, Entwurf Sergio Asti unter Mitarbeit von Inao Miura, Edelstahl 18/10, Gebrauchsspuren, Messer nicht gestempelt, wohl ergänzt.
Modern cutlery
Industrie Casalinghi Mori (ICM), model "Boca" 1976, designed by Sergio Asti in collaboration with Inao Miura, 18/10 stainless steel, signs of use, knifes without marks, probably replenished.