מכירה פומבית 115 חלק א' Day 1
Auktionshaus Mehlis
29.8.24
Hammerstraße 30, 8523 Plauen, גרמניה

פריט 261:

Fagott

נמכר ב: €950
עמלת בית המכירות: 27%
מע"מ: 19% על העמלה בלבד
המכירה התקיימה בתאריך 29.8.24 בבית המכירות Auktionshaus Mehlis

Fagott
19. Jh., mehrfach gemarkt Maino e Orsi Milano di Prof. R. Orsi, Seriennummer 35171, Gehäuse aus Ebenholz mit vernickelten Metallteilen, Alters- und Gebrauchsspuren, im Etui, L gesamt 188 cm.
Bassoon
19th century, marked Maino e Orsi Milano di Prof. R. Orsi several times, serial no. 35171, ebony case with nickel-plated metal parts, signs of age and wear, in case, total length 188 cm.