מכירה פומבית 115 חלק א' Day 1
Auktionshaus Mehlis
29.8.24
Hammerstraße 30, 8523 Plauen, גרמניה

פריט 294:

Objektiv Leitz

900
עמלת בית המכירות: 27%
מע"מ: 19% על העמלה בלבד
המכירה התקיימה בתאריך 29.8.24 בבית המכירות Auktionshaus Mehlis

Objektiv Leitz
1960er Jahre, für Leica M, gemarkt Elmar 1:4/90, Seriennummer 2089189, funktionstüchtig, leichte Gebrauchsspuren.
Leitz lens
1960s, for Leica M, marked Elmar 1:4/90, serial number 2089189, functional, slight signs of use.