מכירה פומבית 115 חלק ב' Day 2
Auktionshaus Mehlis
30.8.24
Hammerstraße 30, 8523 Plauen, גרמניה

פריט 2848:

Tharaud Limoges Vase

עמלת בית המכירות: 27%
מע"מ: 19% על העמלה בלבד
המכירה התקיימה בתאריך 30.8.24 בבית המכירות Auktionshaus Mehlis

Tharaud Limoges Vase
Mitte 20. Jh., grüne und blaue Stempelmarke, helles Feinsteinzeug in Brauntönen bemalt, umlaufend stilisierte Blütenmotive, guter unbeschädigter Zustand, H 15 cm.
Tharaud Limoges vase
Mid 20th century, green and blue stamp mark, light-coloured porcelain stoneware painted in brown tones, circumferential stylised floral motifs, good undamaged condition, h 15 cm.