Auction 116 Partea 1 Day 1
De la Auktionshaus Mehlis
Joi, 21.11.24, 10:00
Hammerstraße 30, 8523 Plauen, Germania

LOT 77:

Price including buyer’s premium: 190.50
Preț de început:
Comision casă de licitații: 27%
VAT: 19% Doar pentru comision
tag-uri:

Spazierstock Ende 19. Jh., kugeliger Knauf aus versilbertem Metall, verziert von Barockmotiven, Schuss aus Malakkarohr, Metallzwinge, Alters- und Gebrauchsspuren, H 90 cm.
Walking stick Late 19th century, spherical silver-plated metal pommel, decorated with baroque motifs, malacca cane weft, metal ferrule, signs of age and wear, h 90 cm.