Modern & Contemporary Art
TGP Auction
28.4.24
Avenue de la Gare 1, 2000 Neuchatel, Switzerland, שווייץ

פריט 2:

Raya Sorkine - La mariée bleue

120 CHF
180 CHF - 220 CHF
עמלת בית המכירות: 25% למידע נוסף
מע"מ: 8.1% על העמלה בלבד
המכירה התקיימה בתאריך 28.4.24 בבית המכירות TGP Auction

Color lithograph on paper, signed in pencil and numbered /80. Very good condition, 19 x 15 cm.

Lithographie en couleurs sur papier, signée au crayon et numérotée /80. Très bon état, 19 x 15 cm.