Modern & Contemporary Art
TGP Auction
יום שלישי, 3.12.24, 18:00
Avenue de la Gare 1, 2000 Neuchatel, Switzerland, שווייץ

במכירה זו לא מוצגות ההצעות המובילות על כל פריט ולא נשלחים מיילים כאשר הצעה גבוהה מהצעתך מתקבלת. במקרה של הצעות זהות, ההצעה הראשונה שנתנה מתקבלת. המכירה החיה מתבצעת כרגיל
להשתתפות במכירה החיה והשארת הצעות מוקדמות -  כניסה  /  הרשמה

פריט 24:

Jules CAVAILLES - A Surprising Journey, 1962

מחיר כולל עמלה: 102.40 CHF
80 CHF
100 CHF - 120 CHF
עמלת בית המכירות: 28% למידע נוסף
מע"מ: 8.1% על העמלה בלבד

This description has been translated automatically:

Jules CAVAILLES (1901-1977)
A surprising journey, 1962

Set of 8 original lithographs (Mourlot workshop)
Unsigned
Each on vellum approximately 27 x 20 cm

Excellent condition

We can provide shipping quote and service under demand

ORIGINAL CONTENT :

Jules CAVAILLES (1901-1977)
Un voyage surprenant, 1962

Ensemble de 8 Lithographies originales (atelier Mourlot)
Non signées
Chacune sur vélin 27 x 20 cm environ

Excellent état